Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Zmiana natężenia /siły/ układu wspomagania kierownicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Zmiana natężenia /siły/ układu wspomagania kierownicy

    Jesli juz chodzi o tlumiki dedykowane i jesli wlasciciel samochodu mysli nad tym powaznie, powinien sie zastanowic np. nad czyms takim nierdzewny układ wydechowy wydech nierdzewny inox wydech sportowy
    Kazio

  • #2
    [O2FL] Zmiana natężenia /siły/ układu wspomagania kierownicy

    Witam.
    Panowie mam takie pytanie odnośnie wzmocnienia siły wspomagania kierownicy.
    W golfie 5 miałem wzmocnioną siłę wspomagania że kierownicą prawie jednym palcem kręciłem i w octavi też chciałem to zrobić ale nie umię tego znaleźć.
    W golfie było:
    44-Wspomaganie, następnie w Adaptacje - 10, w kanale 01 mamy możliwość zaadaptowania 15 pozycji siły wspomagania /m. in. kilka pozycji normal, kilka MPV, tryb Sportowy, GTI, użytkownik - 1, 2 itp... a w octavi nie ma tego.
    Jest w ogóle taka możliwość ?
    KOMAND

    Komentarz


    • #3
      Podpinam się do pytania. Mam przekładnię 1K1909144 M, kanał 01 nie jest obsługiwany, czy ten typ tak ma, czy muszę wymienić wspomaganie bo sterownik jest przy nim.
      Kubala
      ------------------------------------
      było 139 KM i 310 Nm
      jest 105 KM i 240 Nm (i jest dobrze)

      Komentarz


      • #4
        kubala, jest temat o pompach abs mk60EC1 i tam też masz informacje na interesujący cie temat
        dodatkowo masz temat o asystencie parkowania

        i wszystkie tematy w których wyszukasz frazę DSR

        nie wszystkie przekładnie przyjmują inne kodowanie

        szukaj :wink:

        Zaawansowane wyszukiwanie - Octavia Club Polska
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • #5
          piotrek_gdy, przecież napisał w dobrym temacie i na temat, to Tobie coś się ... ło

          [ Dodano: Wto 06 Sty, 15 00:34 ]
          kubala, masz przekładnię 1K1 czy 1K0 ?
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • #6
            Enriquez, nic mi sie nie pop... tylko podpowiadam gdzie są informacje :wink:


            Zamieszczone przez Enriquez
            kubala, masz przekładnię 1K1 czy 1K0
            Zamieszczone przez kubala
            Mam przekładnię 1K1909144 M
            Enriquez, -przecież napisał :lol:
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              piotrek_gdy, a co ma DSR do siły wspomagania przekładni???
              Pozdrawiam
              Marcin

              Komentarz


              • #8
                Z tego co doczytałem na kilku zagranicznych forach (Niemcy, Holandia i Anglia ) to w O II FL można też zmienić siłę wspomagania kierownicy w taki sposób jak opisałem w pierwszym poście. Tylko że domyślnie kanał 1 jest nie aktywny / zablokowany (kwestia bezpieczeństwa według koncernu VW) i trzeba wpisać kod dostępu aby aktywować kanał.
                Jednakże kod nie jest taki sam dla wszystkich przekładni.
                Naj więcej znalazłem informacji na niemieckim forum odnośnie golfa 6 ,ktoś napisał że mu 12388 weszło. U mnie nie działa ,maglownica 1K0 909 144 J.
                KOMAND

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez KOMAND1306
                  Z tego co doczytałem na kilku zagranicznych forach (Niemcy, Holandia i Anglia ) to w O II FL można też zmienić siłę wspomagania kierownicy w taki sposób jak opisałem w pierwszym poście. Tylko że domyślnie kanał 1 jest nie aktywny / zablokowany (kwestia bezpieczeństwa według koncernu VW) i trzeba wpisać kod dostępu aby aktywować kanał.
                  Jednakże kod nie jest taki sam dla wszystkich przekładni.
                  Naj więcej znalazłem informacji na niemieckim forum odnośnie golfa 6 ,ktoś napisał że mu 12388 weszło. U mnie nie działa ,maglownica 1K0 909 144 J.
                  Nie ma szansy żebyś to u siebie zmienił VCDSem/zwykłym kodowaniem. Poczytaj jeszcze tutaj i wszystko się wyjaśni:
                  403 — Access is denied
                  3d Gen Power steering - flashing characteristic curve - VCP System Forum
                  Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X